به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیز:

رای مردم حق الناس است

در راستای تحقق اهداف وبرنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اطاعت از فرامین امام امت و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اکنون در شهر شهید پرور و فرهنگ دوست تکاب می بینیم که در اثر بیتدبیری وعدم ایفای وظایف بالاترین مقام اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرتکاب ، که به قول خودشان ۱۵۰۰نفر از عوامل محترم اجرایی و نظارتی و بازرسی و انتظامی ونظامی که در روستاهای بخش مرکزی و بخش تخت سلیمان تکاب مشغول جمع آوری رای مردم بودند نتوانستند به کاندیداهای شورای شهرتکاب رایدهند.

در حالی که همان مقام مسئول نسبت به این امر مهم در جلسه ای که با حضور ۶۰ نامزد شورای شهر واعَضای شورای تامین قول قطعی داده بود که باتمام وجود تمهیدات لازم را فرآهم نماید اکنون باگذشت ۴۸ساعت هیچ پاسخی برای #حق_الناس بودن رای این عزیزان نداشته و به وعده خویش عملی ننموده و از پاسخ لازم و قابل قبول شانه خالی می کند.

واز طرفی دیگر نیز بالاترین مقام بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهرها وّروستاهای استان آذربایجان غربی (نمایندگان محترم مجلس) نیز حتی یک بارهم از چگونگی روند انتخابات شوراهای شهر و روستاهای منطقه شهرستان تکاب بازید و بازرسی نداشته اند!!

وحتی عکس العمل و»پیگیری قانونی از؛جانب این عزیزان انجام نشده است.

امیدوارم مسئولین محترمی که خود را نوکر مردم می دانند به قول خودشان عمل نمایند و بیشتر ازاین شاهد #تضییع #حقوق_شهروندی نباشیم چرا که تمامی این همکاری کنندگان انتخابات از فرهنگیان وکارکنان ادارات و نهادها و سازمان ها و بانک های شهرستان تکاب بودند و به شدت از مساله رای تاثیر گذار خویش بر سرنوشت منطقه زندگانی شان اظهار تاسف می نمایند.

در پایان برخودوظیفه اخلاقی می دانم ازتمامی تلاشهای عزیزانی که در شرکت گسترده مردم در ۲۹ اردیبهشت همکاری نموده وحقیررا مورد عنایت ومحبت خویش قراردادندازصمیم قلب تشکر وقدردانی نمایم.

والسلام علی عبادلله الصالحین باتقدیم احترام حاج رحمان حمدی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. ش حقگو

    سلام برادر حمدی مگر میشود در حضور آنهمه اعضای حاضر در سر صندوق اعم از اعضائ شعبه نماینده هیئت نظارت و بازرسی و نمایندگان کاندیداها و… تقلبی صورت گیرد طبیعی است که امکان ندارد بنابراین باید به رای مردم احترام بگذاریم و چون رای مردم را کسب نکرده ایم اعتراض ناحق نکنیم و مجریان انتخابات را بیهوده و با زدن تهمت محکوم نکرده و زحماتشان را هدر ندهیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی