به گزاش پایگاه خبری تحلیلی شیز ، ایرج ثقفی در جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان تکاب با اعلام این خبر افزود: این میزان اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان و اعتبارات دو درصد درآمدهای نفت و گاز به شهرستان تکاب اختصاص خواهد یافت.

وی با اشاره به توجه ویژه مسئولان به طرح های جاده ای تکاب در تخصیص اعتبارات بیان کرد:اعتباراتی که در کمیته برنامه ریزی شهرستان تصویب شده پس از تخصیص،برای تکمیل ۶۰ پروژه عمرانی نیمه تمام و مستمر شهرستان تکاب هزینه خواهد شد.

وی اظهار کرد:۶۲ درصد از این اعتبارات مربوط به تکمیل ۲۱ طرح عمرانی نیمه تمام مهم شهرستان تکاب است که به زودی تخصیص خواهد یافت.

فرماندار تکاب گفت: طرح های احداثی نیمه تمام شهرستان تکاب که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند.

ثقفی ادامه داد: ۳۰ درصد اعتبارات مصوب در کمیته برنامه ریزی شهرستان تکاب بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال به طرح های حوزه حمل و نقل و تکمیل طرح های جاده ای این شهرستان اختصاص می یابد.

 

وی اضافه کرد: از این میزان اعتبار ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح آسفالت جاده تکاب- شاهیندژ و بیش از ۱۵ میلیارد ریال نیز به توسعه و آسفالت راه های روستایی اختصاص  می یابد.

وی با بیان اینکه بودجه عمرانی شهرستان تکاب با رویکرد تکمیل سریع طرح های جاده ای تصویب شده و اختصاص خواهد یافت افزود: بودجه عمرانی شهرستان تکاب بر اساس نیاز ها و اولویت های شهرستان اختصاص می باید که در حال حاضر تکمیل طرح های جاده ای از جمله طرح آسفالت جاده تکاب- شاهیندژ از مهمترین اولویت ها و نیاز های عمرانی  تکاب به شمار می رود.

ثقفی بیان کرد: علاوه بر این از محل اعتبارات برنامه های اقتصاد مقاومتی نیز اعتبارات لازم برای تکمیل طرح های جاده ای و توسعه محور های مواصلاتی شهری و روستایی تکاب اختصاص خواهد یافت.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی