به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیز حجت الاسلام برادری ظهر دیروز در خطبه‌های فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه بیان کرد: دولت باید بحث‌های حاشیه‌ای را کنار گذاشته و به اشتغال و معیشت مردم بپردازد و سازندگان تسلیحاتی مانند موشک برای امنیت کشور، فرزندان این مردم هستند.

وی افزود: هم اکنون مساله مورد اهمیت امنیت مردم و استحکام نظامی است که مقام معظم رهبری آن را در مردم خلاصه می کنند و مردم باید با یک پارچگی پشتیبان نظام و امنیت آن بوده و اقلیت‌ها و اکثریت‌های موجود، ساخته ذهن برخی رجال سیاسی است.

امام جمعه تکاب با تاکید بر اینکه مساله مطالبه گری مشکلات تکاب سیاسی نبوده و مسئولان باید از خواب غفلت نسبت به این مناطق بیدار شوند گفت: پیگیری مشکلات به خاطر وجود روحیه انقلابی در مردم است، صحبت کردن از سیاست های اقتصاد مقاومتی بدون توجه به معادن و جاده هایی که نیاز به بازسازی دارند به خصوص محور تکاب، شاهین دژ بی فایده و خنده آور است بنابراین در پی مطابات مردم انتظار داریم که اهل قلم نیز این مطالبات را بیان کرده تا مسئولان متوجه شوند که ما دست از پیگیری نخواهیم برداشت.

وی تصریح کرد: سالروز تاسیس شورای نگهبان، وظایف مهم این شورا از جمله حفاظت از محتوای اسلامی انقلابی نظام، تفسیر قانون اساسی، احراز صلاحیت‌ها و حراست از جایگاه‌های مهم حاکمیتی را یادآور می شود و باید جایگاه و مقام آن حفظ شود.

وی ادامه داد: به قتل رسیدن دختر بچه اردبیلی در روزهای اخیر که باعث جریحه دار شدن عواطف و روحیه ملی شد، هشداری فرهنگی بوده و رعایت فرهنگ حجاب و عفاف و لزوم اهتمام ورزی به بنیان خانواده ها را خاطرنشان می کند.

برادری عنوان کرد: برای بهبود وضعیت فرهنگی، مقاوم سازی خانواده ها در اولویت است، زوج های جوان باید آموزش دیده و بدانند که دشمن برنامه های خود را در فضای مجازی پیاده می کند و از سوی دیگر رعایت حریم ارتباطی در فضاهای مجازی باعث کاهش طلاق و مشکلات فرهنگی خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به ویژگی‌های عبادالرحمن دوخصیصه ازدوازده خصوصیت آنان رابا اشاره به آیه ۶۳ سوره فرقان بیان کردتواضع وفروتنی برخورد کریمانه وتوام با متانت وبزرگواری با جاهلان از ویژگی های بندگان حقیقی بوده و فرهنگ تواضع باید در جامعه گسترش یابد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی