رضا طلایی افزود: ‘ باربد صداقت ‘ کاراته کای ملی پوش تکابی روز گذشته در مسابقات انتخابی تیم ملی توانست با شایستگی، جواز حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را کسب کند.
وی بیان کرد: این ورزشکار تکابی در مسابقات کاراته انتخابی تیم ملی جوانان که در مدت ۲روز در شهرستان نجف آباد استان اصفهان برگزار شد با هفت برد و یک باخت در وزن منهای ۷۶ کیلوگرم از سد حریفان خود گذشت.
طلایی اظهار کرد: صداقت به همراه چهار ملی پوش دیگر از شهرهای اصفهان، قم، اراک و میاندوآب در رده سنی جوانان، آبان ماه امسال برای شرکت در مسابقات کاراته قهرمانی جهان راهی کشور اسپانیا خواهد شد.
وی ادامه داد: باربد صداقت، کاراته کای شایسته تکابی در هفته های اخیر با درخشش در میدان های بین المللی، در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و جام وحدت و دوستی ارومیه به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلای این ۲ مسابقات را از آن خود کرد.
وی اضافه کرد: این ورزشکار تکابی در مسابقات بین المللی جام وحدت و دوستی ارومیه، پرچمدار کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تکاب افزود: امسال تاکنون ۲ ورزشکار تکابی توانسته اند در رشته های کاراته و موی تای به مسابقات جهانی راه یابند.
طلایی گفت: سینا نصراللهی، ورزشکار ملی پوش تکابی، هفته گذشته در رشته ورزشی موی تای با تیم ملی کشورمان به مقام پنجم تیمی مسابقات جهانی تایلند دست یافت.
وی بیان کرد: ورزشکاران تکابی در رشته های انفرادی در سه سال گذشته در میدان ملی، آسیایی و جهانی توانسته اند با کسب مدال های رنگارنگ به عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی دست یابند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی