به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیز:باغهای سرسبز کنار جاده یولقون آغاج حدودا دو سال است دارد به دست معدن کاران تخریب میشود روستایی که شش دانگ آن وقف امام حسین است واز موقوفات محسوب میشود و هر ساله بخاطر طبیعت زیبایش مملو از جمعیت بود ولی امروزبجای آن طبیعت زیبا انبوعی از سنگ های،بریده شده معادن رامیبیند که به غیراز انباشته شدن آن سنگ ها در باغهای اطراف ،گرد وخاک حاصل از آن نیز موجب تخریب وخشک شدن روز به روز سایر باغهای در همسایگی معدن شده است.
وجاده زیبای روستا توسط ماشین های سنگین حامل سنگ معادن در حال تخریب کامل جاده میباشد و این امر از دید مسئولین پنهان مانده است.
جای بسی تاسف است که نام این معدن،معدن تراورتن آستان مقدس امام خمینی(ره) می باشد که وظیفه این آستان چیزی جز ورود به کارهای اقتصادی و استخراج معادن با سرمایه دولتی است.
ومتاسفانه تمام این اعمال ذیل نام امام خمینی (ره) انجام می شود امامی که حتی راضی به گچ کاری حسینیه اش نبود، که علاوه بر تخریب طبیعت خدادای باعث تخریب وجهه امام مهربانی ها امام خمینی (ره) در اذهان مردم منطقه می شود طوری که مردم منطقه میگوینداگر کسی اعتراض کند به جرم مخالفت با امام خمینی(ره) راهی دادگاه می شود.

آیا دست کاری در طبیعت وتخریب منابع طبیعی وموقوفات امام حسین(ع)  حاصل انقلابی است که امام خمینی(ره) بانی آن بود؟
آیا اینکار باعث رسیدن به آرمان های امام راه حل میشود؟
آیا این کار باعث تغییر تفکر مردم نسبت به امام خمینی(ره) وتخریب وجهه ایشان نمی شود؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی