به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیزجلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تکاب به ریاست فرماندار در فرمانداری تکاب در شامگاه چهارشنبه ۲۲آذر ماه ۹۶ برگزار شد

ثقفی در این جلسه بیان کرد: نوسازی ناوگان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی تکاب در دوسال گذشته موجب تحول در این بخش شده است وحل مشکلات ترافیکی شهر تکاب نیازمند همکاری مردم است
فرماندار تکاب در این جلسه با اشاره به ضرورت هماهنگی ادارات و دستگاه های خدمات رسان در زمینه ساماندهی ترافیکی شهر تکاب گفت: طرح ساماندهی، زیباسازی و روان سازی ترافیکی میدان آزادی تکاب به زودی اجرا خواهد شد.
ایرج ثقفی افزود: با اجرای این طرح علاوه بر کاهش با ترافیکی در این مسیر، دستفروشان مستقر در میدان آزادی نیز ساماندهی خواهند شد.
وی بیان کرد: شورای شهر، شهرداری و راهنمایی و رانندگی برای استقرار دستفروشان در مکان های مختلف شهر و ساماندهی آنان و جلوگیری از سد معابر عمومی طرح مطالعاتی تهیه و مکان یابی مناسلی انجام دهند تا طرح ساماندهی دستفروشان نیز اجرا گردد.
وی اظهار کرد: اعضای شورای هماهنگی ترافیک  طرح های اصلاح هندسی معابر و روان سازی معابر پرتردد را با تشکیل کارگروه و ارائه برنامه های عملیاتی متناسب با نیازها و ویرگی های مناطق سریعا اجرا کنند.
فرماندار تکاب همچنین با اشاره به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تکاب گفت: در دو سال گذشته ناوگان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی تکاب و ناوگان حمل و نقل روستایی با ورود خودروهای جدید نوسازی شده و تحول عمده ای در این بخش رخ داده است.
ثقفی با تاکید بر هماهنگی بین بخشی ادارات و دستگاه های اجرایی عضو شوری هماهنگی ترافیک شهرستان تکاب افزود: برای حل مشکلات ترافیکی و اجرای طرح های توسعه ای شهر علاوه بر هماهنگی ادارات، همکاری و همراهی مردم نیز ضروری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی