به گزارش پایگاه خبری شیز همایش هیئت های مذهبی وکانون مداحان جنوب استان امروز در تاریخ یازدهم اردیبهشت به میزبانی تکاب برگزار گردید.

 

در این همایش ازشهرستانهای نقده،میاندواب،شاهیندژ وتکاب حضور داشتند،هدف از تشکیل این همایش بالا بردن سطح اطلاعات مداحان وهیئت های مذهبی وهم چنین تقدیر شرکت کنندگان در این جلسه بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تکاب در این همایش اذعان داشت:سازمان تبلیغات نهادی است که تحت نظر مقام معظم رهبری و دولت کار میکند و هم چنین این سازمان در تکاب در فعالیت های خود ارتباط تنگاتنگی با مردم شهرستان دارد که این از افتخارات سازمان تبلیغات این شهر است. وی  در ادامه صحبت های خود بیان کرد:روحانی مستقر در روستاهای شهرستان تکاب نسبت به سال گذشه پنجاه درصد افزایش یافته و یازده نفر روحانی مستقر در روستاهای تابعه تکاب داریم.

وی در خصوص ساختمان اداره تبلیغات نیز گفت: قبلا ساختمان اداره تبلیغاتشهرستان به صورت اجاره ای بود که با تعمیر ساختمان تبلیغات واقع در پارک ملت سالانه ۲۰میلیون تومان در هزینه های جاری صرفه جویی میشود.

وی هم چنین بیان کرد حدود یک میلیارد تومان از بنیاد برکت برای سامان دهی مساجد وتکایا جذب شده است که بین مساجد وتکایا برای رسیدگی به امورشان پخش کردیم وی اذعان داشت امیدوار است هیئت های مذهبی و کانون مداحان روز به روز بر فعالیت های خود بیفزایند و با همکاری هم بتوانند مراسم معنوی هیئت ها را بهتر اجرا کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی