به گزارش پایگاه خبری شیز حجت الاسلام والمسلمین عیسی برادری در خطبه های این هفته نماز جمعه تکاب با اشاره به درس ها و عبرت های خروج آمریکا از برجام برای مردم و مسئولان،گفت:بزرگترین دستاورد برجام برای کسانی که موافق مذاکره با آمریکا بوده اند بی اعتمادی به آمریکا باشد واین مسئله درس عبرتی باشد که دیگر به آمریکا اعتماد نکنیم وگوش به فرمان ولی فقیه ورهبری باشیم چرا که پیش بینی رهبر عزیزمان در این مورد درست بود وهمانطور که ایشان گفتند من به آمریکا اعتماد ندارم. ولی فقیه بدون هیچ حب وبغضی بهترین شخص قابل اعتماداست وما وسیاست مداران باید گوش به فرمان ایشان باشیم و همانطور که ایشان گفتند سه کشور اورپایی هم قابل اعتماد نیستند به آنان اعتماد نکنیم مگر اینکه تضمین عملی از آنان ببینیم.

وی افزود دشمن درصدد است با تفرقه افکنی بین موافقان ومخافان برجام سبب شود وحدت جامعه از بین رود و اکنون وظیفه ما این است که همواره در هر شرایطی وحدت خود را حفظ کنیم و اجازه نفوذ به دشمن را ندهند.

برادری در ادامه به تاثیر خروج آمریکا از برجام برای ایران اشاره کرد و گفت: خروج آمریکا از برجام سبب تقویت ساختار کلان بی اعتمادی به غرب و تقویت ساختار درونی نظام در مقابله با استکبار می شود چرا که برای عده ای اثبات کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست.

امام جمعه به سالروز لغو امتیاز تنباکو به فتوای میرزا حسن شیرازی اشاره کرد و افزود: لغو امتیاز تنباکو نمونه ی بارزی از ولایت پذیری وولایت مداری مردم ایران است وجامعه ای که ولایت مدارو ولایت پذیر باشد به رشد وشکوفایی حداکثری خواهد رسید.

امام جمعه تکاب باتوجه به وعده های سال گذشته مسئولیندر باره جاده تکاب و شاهیندژ افزود: مسئولانی که وعده داده اند وقراربود جاده تکاب شاهیندژ آسفالت شود اکنون زمان آن رسیده که به وعده خود عمل کرده وفریاد مردم تکاب را شنیده ومشکلاتشان را حل کنند.

وی هم چنین تصریح کرد:نمایندگان مردم تکاب در مجلس باید تاکید لازم را جهت حل مشکلات تکاب انجام دهند وپیگیر مشکلات تکابی هاباشند وصرف بیان کافی نیست و لازمه حل مشکلات پیگیری ان است.

وی گفت:مسئولان به جای اینکه به دیدار بی خاصیت با دولت مردان بروند به فکر حل مشکل آشغال دره تکاب باشند و بجای اینگونه کارهای بیهوده مشکل مردم را حل نمایند.

انتهای پیام/

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی