به گزارش پایگاه خبری شیز حجت الاسلام و المسلمین برادری در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و عدم دل بستن به ظواهر دنیوی دعوت و سفارش کرد وی هم چنین افزود کسانی که از راه دین خارج میشوند و جایگاه خود را خالی میکنند گمان نبردند که کسی نمیتواند وظایف آنان را انجام دهد، خداوند متعال به فضل الهی جایگاهی را که برای خدمت به دین است را خالی نخواهد گذاشت و خداوند نیازی به ایمان بندگان ندارد و ضرر وزیانی از بی ایمانی به خدا نمیرسد تنها کسی که ضرر کیمکند خود انسان است وکسانی که انتخاب کرده اند مومن و با ایمان باشند باید در برابر دشمنان و کسانی قصد شکست او را دارد تسلیم نشوند و با اقتدار در برابر آنان بایستد.

وی در ادامه بیانات خود شهادت امام زین العابدی(ع)را تسلیت گفته و افزود امام سجاد(ع)با اینکه در دوران خفقان اسلام زندگی میکرد با روضه هایش برای مردم روشنگری میکرد.

وی هم چنین هفته نیروی انتظامی را به پاسداران اقتدار و امنیت کشور و شهرستان تکاب تبریک گفته و افزود این افراد غیور با تعامل با مردم  وبا مهربانی توانسته اند حتی در سخت ترین موقعیت امنیت کشور را تامین کنند و در برابر مشکلات و اغتشاشات با اقتدار ومهربانی با مردم برخورد میکنند.

وی به روز کودک که در پیش روست  اشاره کرد و گفت: کودک مسئله ی بسیار مهم واساسی است و تربیت فرزندان را باید تربیت کنیم و کودکان را با آموزه های دین آشنا کنیم و تعامل بین مدرسه و خانواده را بیشتر کرده تا جامعه ای موفقتر از بیش داشته باتشیم.

وی به انتقام سپاه از تروریست های حادثه اهواز اشاره کرد و گفت:این نشان دهنده عظمت، اقتدار و قدرت ایران است و هر کجا دشمنان ایران بخواهد به امنیت کشور صدمه وارد کنند با ضرب وشتم سپاه و رزمندگان اسلام مواجهه خواهند شد.

وی به تجمع عظیم بسیجیان صدها هزار نفری کشور اشاره کرد وافزود:مقام معظم رهبری راه حل مشکلات کشور را جوانان دانستند و ایشان با بیانات خود روحیه نشاط و امید را بر دل مردم تزریق میکنند وسبب دلگرمی مردم میشوند و ما باید خدارا شاکر باشیم در کشوری زندگی میکنیم  که شاخصه اصلی رهبر کشورمان دیانت ایشان است و اگر در این چهار دهه ولی فقیه وجود نداشت حتما عده ای از دولت مردان کشور را به دشمنان می دادندو.

وی به مشکلات شهر تکاب نیز اشاره کردو افزود:مسئولین استانی که وعده میدهند اکنون دیگر نوبت به عمل رسیده و باید به وعده های خود جامه عمل بپوشند و مشکلات تکاب از جمله جاده های  آن را حل کنندو افزود رسانه های تکاب نیز باید مسئولین شهر را به چالش بکشند و از آنان مطالبه گری نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی