به گزارش پایگاه خبری شیز پشتیبان فرمانده انتظامی شهرستان تکاب در نشست از کشف ۹۸ درصد سرقت ها خبر داد و گفت:۹۸درصد سرقت هایی که در طول یک سال اتفاق افتاده کشف شده اند و به سرانجام رسیده اند.

وی افزود: احساس امنیت از خود امنیت مهمتر است و این مهم بر عهده اصحاب رسانه میباشد که به مردم احساس امنیت با انجام تکالیف درست خود و درج خبرهای واقعی هدیه کنند.

وی هم چنین اذعان داشت برای برقراری امنیت همدلی و همراهی مردم مهمترین اصل است چرا که اگر همراهی مردم نباشد نیروهای مسلح نمیتوانند به تنهایی در این امر موفق شوند.

سرهنگ پشتیبان افزود:اگر امنیت وجود نداشته باشد هیچ یک از فعالیت های فرهنگی، علمی، اقتصادی به ثمره نخواهند رسید و همه اینها وابسته به امنیت است و نیروی انتظامی وظیفه ی اساسی اش حفظ امنیت داخلی کشور است و تاکنون پلیس با خدمت به مردم و با مهربانی وعطوفت توانسته امنیت کشور را به ارمغان آورد.

وی هم چنین اذعان داشت طبق نظرسنجی هایی که از مردم به عمل آمده است پلیس توانسته است بعد از آموزش و پرورش دومین ارگانی باشد که نظر مثبت واعتماد مردم  را به خود جلب کند و این نیز در سایه ولایت پذیری نیروهای پلیس از مقام معظم رهبری و حمایت ایشان حاصل آمده است.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی