به گزارش پایگاه خبری شیز چند روزی است که سرما بر شهرستان تکاب حاکم شده است وکم کم بوی فصل زمستان را به مشام همشهریان تکابی میرساند.

آمدن زمستان علاوه بر خبر بارش باران و برف خبر دیگری را نیز به این شهر میدهد خبر وعده پوچ وتو خالی  مسئولین استانی از بابت آسفالت و بهسازی جاده مرگ تکاب ، راه مواصلاتی تکاب شاهیندژ.

مدتی پیش استاندار به شهرستان تکاب آمد و وعده ای در خصوص آسفالت جاده تکاب شاهیندژ داد که مردم از طریق رسانه ها و فضای مجازی به این سخن استاندار دلگرم شدندو امیدوار که کابوس جاده مرگ دیگر رو به پایان است.

سفر معاون وزیر راه وشهر سازی نیز مردم را دلگرم به درست شدن جاده مرگ که همیشه خاطرات تلخی را برای مردمان شهر گذاشته است داشت ولی این سفرها جز وعده ای پوچ و تو خالی چیزی به ارمغان نیاورده است.

با وجود اینکه حجت الاسلام برادری امام جمعه تکاب چندین بار در خطبه های نماز جمعه به مسئولین استانی و شهرستانی تذکر داده اند که نسبت به وعده هایشان جامه ی عمل بپوشانند ولی گویا مسئولین استانی گوششان را  پنبه گرفته اند که صدای مردم شریف و مظلوم تکاب را نشوند و خودشان را به خواب زمستانی زده اند تا با آمدن زمستان و سرمابهانه ای برای کم کاری و عملکرد نادرستشان داشته باشند.

در این میان هاشمی نماینده مجلس خبر از درست شدن جاده ها میداد ولی گویی این خبر فقط در حد حرفی بیش نبود و تا کنون جامه عمل به خود نپوشیده و شاید جاده مرگ سلاحی برای تلیغات نمایندگان در زمان انتخابات است.

اکنون مردم تکاب منتظر پاسخی از سوی مسئولین استانی برای کوتاهی در عدم بازسای و بهبود جاده مواصلاتی خویش اند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی