به گزارش پایگاه خبری شیز کوروش صدیقی سرپرست جدید تکاب که قرار است بعد از طی مراحل اداری به عنوان شهردار تکاب معرفی گردد در اولین هفته ی کاری خود با اصحاب رسانه این شهر نشست خبری را در خصوص کمک اصحاب رسانه با بیان نفد و انتقادات خود و هم چنین بیان ایرادات شهری به وی برگزار شد.

در این نشست خبری که نزدیک به دو ساعت ونیم به طول انجامید ابندا صدیقی سرپرست شهرداری تکاب شروع به بیان وضعیت موجود در شهرداری تکاب پرداخت و برای خبرنگاران وضعیت شهرداری را که تحویل گرفته است را تشریح کرد.

وی اذعان داشت که شهرداری تکاب از نظر وجود ماشین آلات برای کارهای عمرانی تقریبا صفر است و حقوق کارگران پنج ماه است که پرداخت نشده است و قرار گرفتن سایت زباله در در جهت بادهای غالب یکی از معضلات شهر است و هم چنین دیدگاه مردم به شهرداری و کارکنانش منفی است و اینها همه حاصل عدم برنامه ریزی درست شهرداری تکاب و اولویت بندی های غلط شهرداری  سبب شده است که مشکلات شهرداری به معضلی چند ساله با بدهی کلان تبدیل گردد وی شهرداری تکاب را سرزمین سوحته نامیدو افزود ما وظیفه داریم که این وضعیت را بهبود بخشیده و رشد دهیم.

وی افزود:اشتباه در اولویت بندی باعث بروز مشکلاتی چون پاساژ نا تمام زمرد شده است و نکته جالبی که در این نشست بیان شد این بود که شهرداری تکاب با وجود اینکه پروانه ساخت به مردم میدهد چون سند ندارد و از مهمترین کارهایی که باید سریعا انجام گیرد ثبت سند ساختمان شهرداری است

وی هم چنین بیان کرد که تغییرات و جابه جایی های زیادی که در شهرداری اتفاق افتاده و هم چنین دخالت های سایرین در سیستم مدیریتی این شهرو تخریب شخصیت افراد  سبب از هم گسیختگی و جو سنگین و نا امن در این ارگان شده است.

صدیقی افزود:شهرداری تکاب نیاز به جراحی دارد و ما در این امر همیاری و کمک مردم و اصحاب رسانه را نیازمندیم وبرای حل مشکلات شهرداری حفظ مرز اخلاقیات و ادب از تخصص نیز مهمتر است و تخصص با اخلاق در کنار هم سبب حل مشکلات شهرداری میشود.

صدیقی گفت:انتقادات و شفافیت های رسانه ها سبب میشود شهرداری بتواند مشکلات خود راحل نماید.

وی در خصوص برنامه های آینده خود گفت:متمرکز شدن روی کارهای عمران و آبادانی و فضای سبز و هم چنین تشکیل جلسات مختلف در مساجد محلات گوناگون در شهرداری از اولویتهای بنده در کارهای اجرایی بنده است.

وی در خصوص حقق های معوقه کارگران شهرداری گفت:سعی میکنیم که حقوق های معوقه کارگران شهرداری را تا پایان سال تسویه کنیم و  بنده به شخصه از نجابت و شرافت این کارگران که چند ماه است با این وضع اقتصادی به تمیزی شهر میپردازند تشکر میکنم و تا اواخر سال حقوقهایشان را پرداخت خواهیم نمود.

 

 

 

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی