برادری امام جمعه تکاب در خطبه های نماز این هفته نماز جمعه گفت: بسیج نشان دهنده نقطه اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم افزود:وجود اشتراک های فروان بین مذاهب شیعه و سنی سبب وحدت مسلمان نسبت به یکدیگر میشود و ما نباید به نقطه های اختلافی هم تکیه کنیم چرا که دشمنان درصددند که با این اختلافات سبب دوری مسلمین از هم شوند و نمونه بارز اهداف دشمنان رژیم سعودی است که با عملی کردن نقشه های آنان ضربه های را به کشور ایران و مسلمانان وارد نمودند.

وی به هفته بسیج اشاره کرد و افزود:بسیج نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و مسئولان ما نیز باید به تعبیت از آرمان امام در برابر دشمنان با اقتدار بایسنتد و منعلانه و ضعیف رفتار نکنند و اگر مسئولان سیاست خارجی ما با تفکر امام از کشور حمایت کنند هرگز اجازه ورود دشمنان را به کشور برای گفتگو نمیدهند تا آنان جرائت کنند که ملت ایران را تحقیر نمایند.

وی در ادمه افزود: بسیج در عرصه تحریم در میدان است و هم چنین در عرصه های فرهنگی،اجتماعی، عمرانیو مجازی نیز همیشه در میدان حضور دارندو فریادشان همیشه در جاهایی که باید بلند بوده است و گوش به فرمان  ولی فقیه زمان هستند و هرکجا دیدند رهبری فرمان به سکوت میدهد سکوت میکنند و هر جا لازم بود فریاد های به حقی را سر میدندو وابتکار این فریادهای به حق حضرت امام خمینی (ره) بود.

وی افزود:پیام امام به بسیجیان این بود که در برابر دشمنان بایستند و با اقتداربرخورد کنند.

وی به سفر استانی رئیس جمهور اشاره کردگفت: سفر ریاست جمهوری مطمئنا برمکاتی را با خود خواهد داشت ودر این میان سفر وزریر آموزش و پرورش به تکاب قابل تقدیر بود ولی خیلی بحجا بود که وزیر راه و شهرسازی یا وزیر صنعت ، معدن و تجارت سفری بخ تکاب داشتند تا وضعیت تردد مردم را در جادههای تکاب از نزدیک شاهد باشند ولی افسوس که در جمع بندیشورای اسلامی استان هیچ اولویتی برای تکاب قائل نشدند.

وی افزود:تا به کی بی توجهی و کم توجهی مسئولان باید گریبان مردم تکاب رابگیرد اگر تکاب برایتان سودی ندارد و مهم نیست پس طلایش و مهادنش و تخت سلیمان هم برایتان بی ارزش باشد و از منافع آن استفاده نکنید و شهر ما را به استانی دیگر واگذار نمایید.

وی گفت: اینبار ما دیگر از استاندار نمیخواهیم به داد مردم تکاب برسند چرا که ایشان برایشان مردم تکاب در اولیت نیستند، اینبار در خواست ما از دادستان کل استان است که به داد مردم مظلوم تکاب برسندو فریادهایشان راشنوا باشندچرا که دادستان کل استان این قدرت را دارد که مشکلات تکاب را حل نماید.

وی افزود: درخواست دیگر ما از مدیر کل راه داری به دلیل این همه تناقض در مصاحبه هایش است و باید پاسخگوی مردم تکاب باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی