به گزارش پایگاه خبری شیز به مناسبت سالروز میلاد فرخنده پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در مصلی تکاب جشنی و سروری با حضور مردم و مسئولین ولایت مدار تکاب برگزار شد.

قرائت سوره محمد(ص) وسخنرانی، مولودی خوانی، مدیحه سرایی و پخش کلیپ .و قرائت شعر  از بخش های مختلف این مراسم بود و این مراسم به نماز جماعت ختم شد.

سید محمد حسینی از مبلغین شهرستان تکاب در این مراسم گفت:پیامبر اکرم (ص) اسوه حسنه ای هستند که بر ما امت پیامبر واجب است که از ایشان در تمام مراحل زندگی خود الگو برادری کنیم و شخصی چون سلمان فارسی برای پیامبر شویم .

وی افزود:سلمان فارسی کسی بود که در تمام زندگی خود که اسلام آورد به تمام سخنان و پندهای پیامبر(ص) گوش فرا میداد و به آن عمل می نمود تا جایی که پیامبر فرمود:سلمان از اهل بیت ماست و این به سبب رفتار و کردار سلمان نسبت به اعمال دینی خود بود.

وی در ادامه سخنانش به آیاتی از قرآن در باره اطاعت کردن از پیامبر اشاره کرد و گفت:تبعیت از پیامبر سبب میشود که هدف خلقت تحقق یابد و ما نباید از پیامبر و امامان معصوم در عمل به دستورات دین جلو بزنیم چرا که این امر سبب انحراف ما از دین میشودو بر ما وظیفه است که از ایشان پیروی کرده و پشت سر ایشان حرکت نماییم تا رستگار شویم و این قانون راباید در تمام مراحل زندگی و تاریخ اجرا نماییم و اکنون نیز در غیاب ولی عصر به پیروی از ولی فقیه جامعه قدم برداریم و سخنان ایشان را گوش فرا دهیم تا در جامعه به رستگاری دست یابیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی